top of page

Hizmetler

MAK-TEK LOJİSTİK
MAK-TEK LOJİSTİK
MAK-TEK LOJİSTİK
MAK-TEK LOJİSTİK
MAK-TEK LOJİSTİK
MAK-TEK LOJİSTİK

Yurt İçi Kara Yolu Taşımacılığı

Özmal araçlarımızla bir yılda yaptığımız 20.000 Adet üzerindeki sefer sayısı, yeni araç filosu, nitelikli sürücüleri, tecrübeli ve çözüm odaklı operasyon ekibimizle başta İzmir İli çevresi olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine Kara yolu taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Pınarbaşı ve Kemalpaşa’daki konteyner sahalarımız ile operasyon süreçlerimizi hızlandırıyor, gerektiğinde müşterilerimizin konteyner depolama taleplerini karşılıyoruz. 20,30,40,45 Feet taşıyabilen tamamı teleskopik treyler ekipmanlarımız sayesinde hizmet maliyetlerimizi düşürüyor, siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmeti daha ekonomik olarak sağlayabiliyoruz.

Bir gümrüklü sahadan diğer bir gümrüklü sahaya yapılan transit taşımalarda malınızı sahip olduğumuz uzman operasyon ekibimiz ve kendi gümrük teminatımız sayesinde güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Ege Bölgesinin en güçlü ADR donanımlı Treyler ekipman filosu ve işinde uzmanlaşmış SRC 5 ehliyetli sürücü ekibimiz ile ADR sınıfındaki tüm malınızı taşıyabiliyoruz.

Deniz Yolu Taşımacılığı

Mak-Tek Deniz Departmanı olarak; Denizyolu Taşımacılığı’ nda Komple (FCL) ve Parsiyel (LCL) Konteyner taşımacılığının yanısıra, Denizyolu ile Proje Kargo Taşımacılığı ve entegreli çoklu taşıma modları (Multimodal-Intermodal) konularında değerli müşterilerine dünyanın her limanından/limanına taşıma imkânı sunmaktayız.

Her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşan tecrübeli kadromuz ile malınızın yüklenmesinden teslimatına kadar geçen süreçte anlık bilgi akışı ile sizlere eksiksiz hizmet sağlamaktayız.

Mak-Tek WCA’in (World Cargo Alliance) dünya çapındaki iş ağı sayesinde limandan limana olduğu gibi, kapıdan kapıya da akılcı lojistik çözümler üretmektedir. Gemi armatörleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde navlun avantajı ve yer garantisi verebilmekteyiz.

Yurt Dışı Kara Yolu Taşımacılığı

Ege Bölgesinin en güçlü ekiplerinden biri olan ve Özmal araçlardan oluşan filomuzla müşteri memnuniyetini ilk planda tutan idari personeli, uzman sürücü kadrosuyla yıllardır sektörde kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz.
Firmamız Uluslararası Taşımacılıkta Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan-Türkiye hattında Komple ve Parsiyel Hizmet sağlamaktadır. Ayrıca 2020 itibari ile Avrupa ve Balkan ülkelerine komple ve parsiyel hizmeti sağlamaktadır.

Avrupa nın kabul ettiği en iyi ve gelişmiş araç markalarından oluşan farklı nitelikteki araçlarımız EURO 5 ve EURO 6 normlarında araç parkı ile güvenilir hızlı ve modern bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Türkiye - Gürcistan - Azerbaycan ve Avrupa, Balkan ülkeleri hatlarında multi-model taşıma gerçekleştiriyoruz.

Gümrükleme Yönetimi

Mak-Tek olarak alanında uzman ekibimiz ve çözüm ortaklıklarımız ile birlikte lojistik süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor müşterilerimize zamandan tasarruf sağlıyoruz. Mevzuatları yakından takip ederek müşterilerimize gümrük süreçlerinde sunduğumuz raporlama hizmetlerimiz ile hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

bottom of page